Pośrednictwo Finansowe i Ubezpieczeniowe Sal-ed działa z powodzeniem na rynku ubezpieczeniowym od 1996 roku . Nasze biuro mieści się na terenie Krakowa , jednak obsługujemy klientów z całej Polski.

Celem PFiU Sal-ed jest doradztwo ubezpieczeniowe świadczone na najwyższym poziomie . Jesteśmy multiagencją , reprezentującą większość liczących się Towarzystw Ubezpieczeniowych na zasadzie umowy agencyjnej. Swój sukces zawdzięczamy indywidualnemu podejściu do potrzeb ubezpieczeniowych klienta , szerokiej dostępności oraz oferowaniu nowoczesnych produktów ubezpieczeniowych.

Staramy się stworzyć swoim klientom możliwość wyboru najlepszej oferty ubezpieczeniowej zarówno pod względem finansowym jak i gwarancyjnym ubezpieczyciela.

Satysfakcja i zaufanie każdego z Państwa jest dla nas sprawą priorytetową dlatego stale podnosimy stale swoje kwalifikacje jak i jakość Naszych usług. Oferujemy doradztwo i konsultacje w zakresie ubezpieczeń majątkowych , komunikacyjnych , finansowych, osobowych i życiowych dla klienta indywidualnego jak i podmiotów gospodarczych. Nasze kwalifikacje potwierdzone są licencjami KNUiF o numerach: 11128815/P oraz 11130585/P nadanymi przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Nasze osiągnięcia

Wieloletnia obecność na rynku i współpraca z kilkunastoma największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi zaowocowała wieloma nagrodami i wyróżnieniami. Poniżej przedstawiamy niektóre z nich : 

Nasz zespół