ubezpieczenia krakówsaled ubezpieczeniaubezpieczenia na życie kraków

Oferta dla firm

Każdy właściciel firmy musi zdawać sobie sprawę z tego, jak wiele zagrożeń wiąże się z prowadzeniem działalności gospodarczej. W Polsce firmy najczęściej zawierają umowy ubezpieczenia związane z posiadaną flotą pojazdów. Ryzyk, o których powinniśmy pamiętać, jest jednak znacznie więcej. To przede wszystkim kradzieże, a także wszelkiego typu żywioły -pożar, zalanie, uderzenie pioruna. Ubezpieczenie to także ochrona majątku firmy, i zdrowia ludzi w przypadku wszelkiego rodzaju katastrof budowlanych. Właściciel firm może także w trosce o swoich pracowników zapewnić ochronę ubezpieczeniową dla całej załogi. Są to m.in. ubezpieczenia zdrowotne, grupowe polisy na życie czy też pracownicze programy emerytalne. Zapraszamy do współpracy .

Zadzwoń do nas lub odwiedź nasze biuro , a my przygotujemy dla Ciebie najbardziej atrakcyjną ofertę ubezpieczenia oraz odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

PFiU Sal-ed
os.Złotego Wieku 23,31-617 Kraków
tel : 126480172
tel kom: +48602152227
tel kom: +48694812798   
e-mail : biuro@saled.pl
Tagi

ubezpieczenia Kraków

, ubezpieczenia na życie Kraków, ubezpieczenie na życie Kraków, ubezpieczenia samochodowe Kraków, ubezpieczenie samochodu Kraków, ubezpieczenia majątkowe Kraków, ubezpieczenie komunikacyjne Kraków,

tanie ubezpieczenia Kraków

, tanie AC Kraków, tanie OC Kraków, Saled ubezpieczenia,