ubezpieczenia krakówsaled ubezpieczeniaubezpieczenia na życie kraków

O Firmie

Pośrednictwo Finansowe i Ubezpieczeniowe Sal-ed działa z powodzeniem na rynku ubezpieczeniowym od 1996 roku . Nasze biuro mieści się na terenie Krakowa , jednak obsługujemy klientów z całej Polski.

Celem PFiU Sal-ed jest doradztwo ubezpieczeniowe świadczone na najwyższym poziomie . Jesteśmy multiagencją , reprezentującą większość liczących się Towarzystw Ubezpieczeniowych na zasadzie umowy agencyjnej. Swój sukces zawdzięczamy indywidualnemu podejściu do potrzeb ubezpieczeniowych klienta , szerokiej dostępności oraz oferowaniu nowoczesnych produktów ubezpieczeniowych.
Staramy się stworzyć swoim klientom możliwość wyboru najlepszej oferty ubezpieczeniowej zarówno pod względem finansowym jak i gwarancyjnym ubezpieczyciela.

Satysfakcja i zaufanie każdego z Państwa jest dla nas sprawą priorytetową dlatego stale podnosimy stale swoje kwalifikacje jak i jakość Naszych usług. Oferujemy doradztwo i konsultacje w zakresie ubezpieczeń majątkowych , komunikacyjnych , finansowych, osobowych i życiowych dla klienta indywidualnego jak i podmiotów gospodarczych. Nasze kwalifikacje potwierdzone są licencjami KNUiF o numerach: 11128815/P oraz 11130585/P nadanymi przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Zapraszamy do skorzystania z Naszych usług. 

PFiU Sal-ed
os.Złotego Wieku 23,31-617 Kraków
tel : 126480172
tel kom: +48602152227
tel kom: +48694812798   
e-mail : biuro@saled.pl
Tagi

ubezpieczenia Kraków

, ubezpieczenia na życie Kraków, ubezpieczenie na życie Kraków, ubezpieczenia samochodowe Kraków, ubezpieczenie samochodu Kraków, ubezpieczenia majątkowe Kraków, ubezpieczenie komunikacyjne Kraków,

tanie ubezpieczenia Kraków

, tanie AC Kraków, tanie OC Kraków, Saled ubezpieczenia,