ubezpieczenia krakówsaled ubezpieczeniaubezpieczenia na życie kraków

Nasi partnerzy

 

   AXA jest jedną z największych grup ubezpieczeniowych na świecie. W Polsce AXA jest obecna od 2006 roku. Jest uniwersalnym ubezpieczycielem z pełną ofertą ubezpieczeń majątkowych , a także ubezpieczeń na życie, z których korzysta ponad 3 mln klientów , w tym firmy oraz międzynarodowe korporacje. AXA jest 5 ubezpieczycielem w Polsce z 4,7% udziałem rynkowym mierzonym przypisem składki brutto na koniec 2017 roku.

 Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group działa na Polskim rynku od 1990 roku. Wraz z pozostałymi spółkami Vienna Insurance Group zajmuje 5 pozycję na rynku ubezpieczeń majątkowych.

 
    Ergo Hestii zaufało 3 600 000 klientów indywidualnych i ich rodzin oraz przedsiębiorcy i instytucje w całej Polsce.Co 13 sekund wystawiana jest nowa polisa Ergo Hestii.Co 1 minutę 03 sekundy zapada decyzja o wypłacie odszkodowania dla klienta.

  Generali jest jedną z 3 największych grup ubezpieczeniowych w Europie, ze składką przypisaną brutto ponad 69 mld EUR w 2008 r.

 
 

    HDI jako marka o ponad 100 letniej tradycji na świecie, obecna jest w Polsce od ponad 10 lat jako HDI Asekuracja. Obecnie to znak towarowy pod którym spółka TUiR "WARTA" S.A. oferuje ubezpieczenia dla klientów indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

 ponad 100 lat na europejskim rynku ubezpieczeń. Groupama SA jest obecna w 15 krajach i świadczy swoje usługi ponad 16 mln Klientów. Groupama działa obecnie w 15 krajach Europy i Azji: w Bułgarii, Chinach, Francji, Grecji, Hiszpanii, Polsce, Portugalii, Rumunii, Słowacji, Tunezji, Turcji, Węgrzech, Wielkiej Brytanii, Wietnamie oraz we Włoszech. W lipcu 2012 roku Generali PPF Holding i Groupama podpisała porozumienia w sprawie przejęcia Proama Polska. Proama to najszybciej rozwijająca się firma ubezpieczeniowa w Polsce, która 2012 roku sprzedała ponad 250 tys. polis.Proama jest laureatem godła Laur Konsumenta - Odkrycie 2012, jako marka "funkcjonująca na rynku od stosunkowo niedługiego czasu, ale już zdobywająca serca klientów" oraz Rynkowy Lider Innowacji 2012 - Jakość, Kreatywność, Efektywność.
 PZU działa w sektorze ubezpieczeń majątkowych oraz osobowych i jest najstarszą, najbardziej doświadczoną, a zarazem największą firmą ubezpieczeniową zarówno pod względem wielkości obrotów, liczby klientów, sieci placówek, jak i liczby zatrudnionych oraz współpracujących agentów.
 Grupa UNIQA jest jedną z wiodących grup ubezpieczeniowych w Europie Środkowej. Zatrudnia ponad 17 000 pracowników i agentów obsługujących ponad 5 mln klientów i sprawujących pieczę nad ponad 12,5 milionami umów ubezpieczeniowych.
  Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A. działa na polskim rynku od 1920 roku. Jest jedną z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce. Bardzo bogata oferta ubezpieczeń, w tym m.in. komunikacyjnych, majątkowych i osobowych, obejmująca ponad 160 produktów ubezpieczeniowych, zapewnia szeroką ochronę zarówno Klientom indywidualnym, jak i firmom. 


Gothaer TU S.A. notuje dwucyfrowe wzrosty i przekracza postawione cele. 28 lutego 2019 r. dołącza do austriackiej Vienna Insurance Group i w efekcie zmienia swoje barwy i nazwę. Jako Wiener stawia na unikatowe połączenie siły i doświadczenia z nowoczesną, energetyczną identyfikacją wizualną.Minione miesiące to okres dużych zmian w Gothaer TU S.A. Na początku roku, 28 lutego, firma stała się formalnie częścią austriackiej Vienna Insurance Group. Jako samodzielny zakład kontynuuje swój rozwój, aby wesprzeć dążenie VIG do osiągnięcia strategicznego celu ? 10 proc. udziału w rynku polskim. Istotnym etapem procesu zmiany właścicielskiej jest nowa marka firmy. Towarzystwo zmienia zarówno nazwę, jak i kolory. Nowa marka ? Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group ? nawiązuje do austriackich korzeni. To połączenie siły, doświadczenia i ugruntowanej pozycji rynkowej spółki obecnej w Polsce od 29 lat.PFiU Sal-ed
os.Złotego Wieku 23,31-617 Kraków
tel : 126480172
tel kom: +48602152227
tel kom: +48694812798   
e-mail : biuro@saled.pl
Tagi

ubezpieczenia Kraków

, ubezpieczenia na życie Kraków, ubezpieczenie na życie Kraków, ubezpieczenia samochodowe Kraków, ubezpieczenie samochodu Kraków, ubezpieczenia majątkowe Kraków, ubezpieczenie komunikacyjne Kraków,

tanie ubezpieczenia Kraków

, tanie AC Kraków, tanie OC Kraków, Saled ubezpieczenia,